GNESIS

Aktivní elektrická stimulace svalů


Při tréninku WB-EMS – globální aktivní elektrická stimulace svalů dosáhnete za 20 minut stejných výsledků jako při jiném běžném tréninku za několik hodin a současně procvičíte více než 300 svalů. Účinnost a dosažení cílů jsou tedy zaručeny.CO JE GNESIS EMS TRÉNINK?


Nejefektivnější trénink současnosti, při kterém během 20 minut dochází intenzivnímu procvičení 90 % svalstva na vašem těle. GNESIS neboli EMS trénink nezatěžuje šlachy ani klouby a proto je účinným pomocníkem při pooperační rehabilitaci bez ohledu na věk a trénovanost. Vše potřebné ke cvičení dostanete od nás – nic nenosíte s sebou.

Cvičení je ideálním řešením pro každého, kdo cítí, že chce něco dělat se svým tělem, ale není ochoten trávit dlouhé hodiny v posilovně, lekcích Pilates, Jógy apod. Trénink je vhodný pro všechny věkové kategorie. Mezi našimi klienty jsou aktivní sportovci stejně jako ti, kteří nikdy v životě nesportovali.

  • posiluje hluboce uložené svalstvo
  • posiluje oblast pánevního dna
  • odstraňuje bolesti zad
  • zpevňuje a tvaruje postavu
  • zrychluje metabolismus
  • redukuje celulitidu
  • šetří klouby
  • zlepšuje držení tělaGsuit – EMS oblek


Jedná se o nejvyspělejší oblek EMS, který můžete najít. Je vyroben z bezešvé elastické tkaniny a lze jej nosit s tréninkovým oblečením pod ním. Naším hlavním cílem bylo odstranit popruhy, viditelnou kabeláž, tlusté a nepohodlné plášťové elektrody, které omezují pohyb. Jeho hmotnost je 700 gr s kabeláží a elektrodami. Dokonale se přizpůsobí tělu. Lze jej prát přímo s elektrodami. 

Počítá s 20 elektrodami, které se dokonale přizpůsobí každé svalové skupině. Abyste neztratili pocit dokonalého přizpůsobení obleku tělu, vyvinuli jsme „Ultra Slim Electrodes“, abyste mohli trénovat s maximálním komfortem.

Kabeláž je zcela skrytá, což zajišťuje čistý a elegantní vzhled obleku EMS a naprostou volnost pohybu. Trénujte jako profesionál s vysoce kvalitním vybavením.


Speciální funkce

Více info na: gnesisofficial.com