TELEMEDICÍNA

Zabezpečené virtuální prostředí komunikace mezi lékařem a pacientem

Pokud se necítíte dobře, virtuální zdravotní péče je pro vás efektivní a pohodlný způsob, jak se s naší ordinací spojit, abychom mohli určit nejlepší postup léčby a nejpřínosnější další kroky k zajištění toho, aby byly splněny Vaše potřeby zdravotní péče.


Jako pacient, provedete pouze základní registraci, kdy uvedete svůj email, jméno a příjmení. Žádná jiná osobní data tento program nevyžaduje ani neukládá. Veškeré osobní data jsou evidována pouze mezi pacientem a lékařem. Základní poplatek pro spojení s lékařem činí jednorázově 250,- Kč pro pacienty s registrací u zdravotní pojišťovny. Po registraci si vyberete v seznamu naší ordinaci (nebo jakéhokoli jiného lékaře – např. specialistu jako je kardiolog, onkolog, pediatr, psycholog nebo gastroenterolog, a promluvit si o symptomech nebo vašich obavách).

Objednáte si virtuální návštěvu a rozhovor s vybraným lékařem dle svého uvážení v kalendáři lékaře. Systém zašle vybranému lékaři virtuální žádost a lékař schválí jeho požadavek. Pacient, který obdržel pozvánku od lékaře, se připojí k hovoru s lékařem prostřednictvím internetového prohlížeče v počítači, chytrém telefonu či tabletu. Pro připojení k hovoru vyplní pacient pouze kód pozvánky a rok narození. Připojení pacienta je pouze po provedení pouze základní registrace a zaplacení potřebných kreditů platební kartou cestou platební brány UniCredit Bank.

Více informací o telemedicíně a poskytovateli najdete ZDE